port popowice ceny

Inwestycja położona jest przy ulicy Białowieskiej na Fabrycznej, w sąsiedztwie Odry i mostu Milenijnego. Lokalizacja wyróżnia się dobrą infrastrukturą edukacyjną i rekreacyjno-wypoczynkową oraz dogodną komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

  1. W odległości 824 metrów od inwestycji Port Popowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Wrocław Popowice.
  2. Sprzedażą mieszkań i  lokali usługowych w tej inwestycji zajmuje się spółka ROBYG.
  3. Przestrzeń ta stworzona jest przez najlepszych projektantów tak, aby kompleksowo odpowiadała na potrzeby najemców.
  4. Chronimy środowisko i obniżamy koszty eksploatacji stosując m.in.
  5. Wspieramy mikromobilność, na naszych osiedlach montujemy stojaki rowerowe.

Architektura inwestycji nawiązuje do historii dawnego Portu Popowice. Inspiracja tradycją dostrzega się w dekoracyjnych częściach budynków i elementach małej architektury projektu. Osiedle jest wykonane w nowoczesnym stylu, w jasnej szarej, brązowej oraz ciemnej szarej kolorystyce z balkonowymi balustradami i tarasami.

Nowe mieszkania Popowice, Wrocław

Port Popowice to nie tylko ciekawe bryły budynków oraz funkcjonalne mieszkania, ale również dobrze zaprojektowane wspólne przestrzenie — wszystko w oparciu o dobro i komfort mieszkańców. Jednym z głównych atutów projektu jest jego doskonała lokalizacja. Obszar inwestycji znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wrocławia tuż obok Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego.

port popowice ceny

Przestrzeń ta stworzona jest przez najlepszych projektantów tak, aby kompleksowo odpowiadała na potrzeby najemców. ROBYG od lat jest pionierem wprowadzającym 7 Dow akcji które miliarderzy kochają nowe standardy na rynku deweloperskim. Jako pierwszy oferował w standardzie, bez dodatkowych opłat, system SMART HOUSE – dom inteligentny.

z historią w tle

Aktualnie w inwestycji Port Popowice nie ma nowych mieszkań w sprzedaży. Do wypoczynku, spacerów i rekreacji zachęcają pobliskie parki, Popowicki i Zachodni, malownicze tereny rekreacyjne zlokalizowane wzdłuż wybrzeża Odry oraz plaża miejska. Zgodnie z ideą 15 minutowego miasta mieszkańcy będą mogli w krótkim czasie dotrzeć do sklepu, szkoły, restauracji, czy przychodni pieszo lub na rowerze. W pełni funkcjonalne i doskonale doświetlone mieszkania, to wyróżnik naszych projektów. Osiedle jest dobrze usytuowane pod względem dostępności środków komunikacji miejskiej. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy (linie 103, 104, 122, 127, 128, 245, C).

port popowice ceny

Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport. Obejmująca północno-zachodnią część miasta, Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Nazwy ulic pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzmielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe.

Wrocław, Fabryczna

Wiele osób sądzi, że mieszkanie poza miastem jest jedynym sposobem, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych. Port Popowice będzie łączyć wszystkie atuty życia w dużej aglomeracji z komfortowym wypoczynkiem na łonie natury. Zamieszkaj w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu – na wielofunkcyjnym osiedlu Port Popowice, znajdującym się na terenie https://www.investorynews.com/square-wzrost-sprzedazy-na-pandemii-napedzany-boom-dla-gotowka-app/ dawnego portu. Wybierz spośród nowoczesnych, komfortowo urządzonych mieszkań w doskonale skomunikowanej części miasta. W ofercie znajdziesz mieszkania o różnorodnych metrażach – wybierz lokal odpowiadający Twoim potrzebom. W sąsiedztwie terenu inwestycji znajdują się liczne tereny spacerowo-biegowe, zlokalizowane w obu parkach oraz wzdłuż nadbrzeża Odry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *